Скільки хвилин триває футбольний матч?

Насамперед це пов'язано зі станом гравців, які до кінця гри різко починали втомлюватися і вже не показували колишнього рівня гри. Звідси випливає друга причина: практично повна відсутність видовищності у другому таймі, що не подобалось уболівальникам.

Футбольний матч складається з двох таймів по 45 хвилин кожен, якщо суддя та команди-учасниці не узгодили перед грою іншого варіанту. Будь-яка домовленість про зменшення часу тайму має бути досягнута до початку матчу і має суперечити регламенту змагань.

Стандартний футбольний матч триває 90 хвилин та складається з двох таймів по 45 хвилин. У середині гри є 15-хвилинна перерва, відома як «перерва».