Як розпочинається гра баскетбол?

Гра офіційно починається спірним кидком у центральному колі, коли м'яч правильно відбитий одним із тих, хто сперечається. Матч складається із чотирьох чвертей, тривалість кожної 10 хвилин (дванадцять хвилин у Національній баскетбольній асоціації) з перервами по дві хвилини.

Оптимальний вік для початку баскетбольних тренувань – 8-9 років. У цей час дитина вже досить міцна, у неї розвинена координація, і розумовий розвиток досягнув потрібної позначки. Існують баскетбольні групи для найменших, але там діти займаються загальною фізичною підготовкою та просто вчаться тримати м'яч.

М'яч може бути кинутий у будь-якому напрямку однією чи двома руками. По м'ячу можна бити однією або двома руками в будь-якому напрямку, але в жодному разі кулаком. Гравець не може бігати із м'ячем. Гравець повинен кинути м'яч з тієї точки, в якій він його спіймав, виняток робиться для гравця на великій швидкості.